Redirecționează 3,5%

Organizațiile non-profit care desfășoară activități în România pot fi sponsorizate de persoanele fizice prin intermediul Formularului 230. Fă-ți timp 3 min si completează formularul cu datele tale din buletin pentru Asociația CARUM și semnează-l.De restul ne ocupăm noi: vom trimite formularul la ANAF pentru ca 3.5 % din impozitul pe venitul tău să fie redirecționat către proiectele de educație ale asociației. Gestul tău de ACUM va contribui la funcționarea adecvată a societății durabile de MÂINE, pe care o construim împreună. Mulțumim!

Sponsorizează 20%

Sponsorizează 20% îți permite să îți desfășori activitatea de business în timp ce aduci o schimbare pozitivă în societate. Cu o abordare transparentă și eficientă, ne asigurăm că resursele tale sunt utilizate în mod optim pentru a sprijini inițiativele noastre care contează.

Transfer Bancar

Daca dorești să susții activitățile noastre și numele tău să apară alături de donația pe care o faci, optează pentru un transfer bancar în contul asociației Pentru sponsorizări, te rugăm să ne contactezi pentru a încheia un contract de sponsorizare.